Príbeh Alteya Organics

Prírodná kozmetika Alteya Organics sa začala vyrábať v roku 1999, ale pestovanie ruží je už vyše 100 rokov rodinnou tradíciou. Organické ružové polia, sú chránené dvoma majestátnymi pohoriami priamo v srdci Bulharskej Ružovej Doliny, ktorá je domovom najkrajšieho kvetu sveta – bulharskej ruže.

Informácie o Alteya Organics

Alteya Organics je výrobca certifikovanej BIO kozmetiky. Všetky výrobky sú certifikované v Amerike – svetoznámym certifikátom USDA. Produkty Alteya Organics vyhrávajú medzinárodné ocenenia od bio kozmetických časopisov a organizácií.

Certifikáty a ocenenia:

  • UNaTrue Certified Organic – USDA
  • Vegan (vegánske – čisto rastlinné produkty bez živočíšnych produktov),
  • No Animal Testing (bez testovania na zvieratách),
  • Non-GMO (bez GMO – geneticky modifikovaných látok),
  • Gluten-free (bezlepkové – neobsahujú lepok)

Čomu sa venuje Alteya Organics?

Pestuje a zbiera ruže a levanduľu, destiluje prémiové organické ružové a levanduľové esenciálne oleje a kvetinové vody s využitím tradičných postupov a receptov. Ponúka širokú škálu organických rastlinných výťažkov, olejov a bylín z ekologicky čistého prostredia. Po dlhých rokoch výskumu a skúšania rozšírili vlastnú metódu parnej destilácie, ktorá spája 400 rokov tradície s vedou. Kvetinové esencie sú dermatologické nezávadné a zachovávajú terapeutické vlastnosti.

Po mnohých rokoch výskumný tím (Alteyi) skúmal starodávne tradičné recepty a zázračné účinky organického ružového oleja (Rose Otto) na pokožke. V dôsledku toho dokázali vyrábať vzácne produkty, ktoré zlepšili starostlivosť o pleť a pokožku  tela.

Tajomstvo produktov

Je založené na exkluzívnej zmesi výroby Bio-Damascena® Reviving Ski – kombinácia organických esenciálnych olejov a extraktov s ružovým olejom. Táto zmes je navrhnutá na zlepšenie odolnosti pokožky voči environmentálnym faktorom a procesu starnutia pokožky.

Zamestnanci

Alteya Organics považuje všetkých členov firmy ako svoju rodinu. Má vyše 50 stálych zamestnancov, ale počas zberu ponúka zamestnanie vyše 400 ľudom.

Má záväzok udržať kvalitu a pokračovať vo výrobe organických produktov pre pleť a pokožku tela.

Nahliadnite do zákulisia výroby Ružovej vody:

Overené našimi zákazníkmi